Tipy na výlet v okolí zámku Radíč | svatba na zámku

Pro tipy na výlet v okolí barokního zámku Radíč si Vám dovolujeme doporučit navštívit webové stránky www.sedlcansko.cz, které naše nejbližší okolí dobře mapují.

Rozhledna nedaleko Osečan Drahoušek

V rámci vyhledávání tipů na výlet v celé ČR také web www.kudyznudy.cz

Pro rodinný výlet s dětmi a vyhledávání vhodných míst doporučujeme www.jedtesdetmi.cz

Ćernobílá farma černobílích zvířátek   www.farmatyncany.unas.cz,  na farmě pomáháme zvířátkům ze špatných podmínek, ale i straceným, zatoulaným a v nouzi, můžete se svést na koni, děti na poníkách za dobrovolný příspěvek na zvířátka. Chováme koně, poníky, kozy a kozlíčky, králíčky, krůtičku a krocánka, kočičky, slepičky, prasátko Bouličku a pejsky.  tel.: 777547327

Zeměráj - Kovářov - stezka na boso...

http://www.zemeraj.cz/

Farma Kunclův mlýn - http://www.kuncluvmlyn.cz/cz/index.html

Z našich osobních tipů pro rodiny s dětmi, kde si váš rodinný výlet ze zámku Radíč můžete prodloužit, Vám rádi doporučujeme:

  • Adventure Golf Počepice, cca 20 min od zámku Radíč, sport pro celou rodinu  www.adventure-golf.cz
  • Sport-relax centrum Monínec, cca 25 min od zámku Radíč, 100 způsobů, jak zabít nudu www.moninec.cz

Tipy na restaurace v nejbližším okolí zámku Radíč, kde se dobře vaří:

Pohostinství u kostela - Tulach

5 min od zámku ve vesnici Chlum na kopci u barokního kostela, nekuřácká nově zrekonstruovaná útulná restaurace se zahrádkou a malým dětských hřištěm s pískovištěm. Vaří sám pan majitel, doporučujeme např. výborný hovězí steak.

Hotel Hrazany

7 min od zámku na nejvyšším kopci v okolí s úžasnými výhledy na meandr Vltavy a okolní kopce, navíc v těsné blízkosti keltského oppidia. Nad vesnicí Hrazany. Wellnes hotel má terasu umístěnou v zahradě, dětské hřiště, minigolf a když si u nich dáte oběd, můžete využít i jejich bazén.

U Vondráčků

5 min od zámku u cesty směrem na Dobříš ve vesnici Nalžovice.  Malá hospůdka s kachlovými kamny a krytou zahrádkou. Domácí tradiční česká kuchyně založená na "hotovkách", doporučujeme "knedlíková" jídla nebo také roastbeef. Velký výběr různých druhů piv a nikdy tady nebudete dlouho čekat.

Nový Cholín u Cholínského mostu přes přehradu

10 min. od zámku směr Dobříš u Cholínského mostu, naproti je kemp Cholín. Restaurace s terasou s výhledem na přehradu, dětský koutek uvnitř. O prázdninách otevřeno každý den s poctivou čerstvou kuchyní bez instantů a náhražek.

 

 

Kontakt

Zámek Radíč
Radíč č.p. 1, 264 01 Radíč

Tel.: +420 777 799 877

mapa

 

Otevírací doba

Duben, květen, červen, září, říjen:

SOBOTA, NEDĚLE
10:00 - 17:00 hod

Červenec, srpen: út+st+čt+pá+so+ne
10,00-17,00 hod

Skupinové výlety nad 15 osob objednáváme i mimo otevírací dobu.

 

Nepřehlédněte