Svatební hostina na zámku Radíč

Svatební hostina na zámku Radíč

Připravili jsme pro Vás tři svatební menu pro slavnostní svatební oběd na zámku Radíč:

Pokud preferujete tradice, je pro Vás v nabídce klasická česká svatební hostina.  Začíná přípitkem klasického českého Bohemia Sekt Brut, následně servírujeme šunkové rolky plněné smetanovou křenovou pěnou, dále svatební hovězí vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi a delikatesní svíčkovou s knedlíkem zdobenou brusinkovým terčem jako hlavní chod.

 

 

 

 

Máte-li rádi lehkou francouzskou kuchyni a chtěli byste své hosty nadchnout opravdovou zámeckou hostinou, máme pro Vás nabídku hostiny inspirovanou francouzským venkovem. Francouzské svatební menu se stalo v roce 2012 nejúspěšnějším svatebním menu na zámku Radíč. Jako přípitek servírujeme stříbrnou medailí oceněný Grandioso Brut od Chateau Valtice, následuje domácí paštička s tymiánem jako předkrm, dále svatební polévka s tradičními játrovými knedlíčky a domácími nudlemi. Jako hlavní chod dozlatova pečená křepelka na bílém víně, olivovém oleji a čerstvých bylinkách ze zahrad zámku Radíč nadchne každého svatebního hosta.

Pro svatební hosty toužící po originalitě a netradičním smyslovém prožitku je připravená svatební hostina s příběhem , kde pro přípravu pokrmů čerpáme z originálních receptů slavných labužníků z historie jako byl Casanova nebo markýza de la Pompadour. Každý pokrm má svůj tajemný příběh, který Vám budeme vyprávět při jeho servírování. Zážitková labužnická hostina Vás pobaví i naladí Vaše smysly a navíc má prokazatelné afrodiziakální účinky.

Po každém ze svatebních menu následuje jako dezert Váš svatební dort, který si stejně jako svatební koláčky či svatební minidezerty můžete zajistit svými vlastními dodavateli.

Pro večerní oslavu s tancem doporučujeme celovečerní svatební raut, který jsme nakombinovali z takových bestsellerů jako je delikatesní šunková kýta od lokálního řezníka, na olivovém oleji pečené papriky plněné feta sýrem, caprese, výběr sýrů zdobených hroznovým vínem a vlašským ořechem, miniřízečky, různé druhy salátů apod.

Co se vína a piva týče, nabízíme Chateau Valtice s širokým výběrem kvalitních vín a Pilsner Urquell.

Bar u Barokního sálu nabízí k výběru různé druhy nealkoholických a alkoholických nápojů.

Vlastní alkohol si sice na Chateau Radíč nemůžete dovézt, ale můžeme Vám nabídnout kontrolu nápojového účtu, např. mezisoučty v průběhu večera či respektováním určitého nápojového limitu.

Barokní sál zámku Radíč, který se využívá pro slavnostní svatební oběd, lze vhodně uspořádat tak, aby zde bylo dostatek prostoru také pro večerní raut i tanec. Hodí se zde jak živá kapela, tak DJ.

Kompletní cenovou nabídku na svatbu na zámku Radíč  včetně cen svatebních menu, nápojů a pronájmu zámeckých prostor naleznete na stránce Svatební ceník.

Informace o svatebním apartmá na zámku Radíč a ubytování Vašich svatebních hostů naleznete na stránce Ubytování.

 

 

Kontakt

Zámek Radíč
Radíč č.p. 1, 264 01 Radíč

Tel.: +420 777 799 877

mapa

 

Otevírací doba

Duben, květen, červen, září, říjen:

SOBOTA, NEDĚLE
10:00 - 17:00 hod

Červenec, srpen: út+st+čt+pá+so+ne
10,00-17,00 hod

Skupinové výlety nad 15 osob objednáváme i mimo otevírací dobu.

 

Nepřehlédněte