Dětská zbrojnice | svatba na zámku

Zámek rytířů a princezen - zámek Radíč

Pro radost malých rytířů připravil zámek Radíč dětskou rytířskou zbrojnici plnou zbrojí a zbraní, bez kterých se žádný pořádný rytíř neobejde.

Odvážný rytíř musí také dobře vypadat. O to, aby to Vašemu malému rytíři slušelo, se postará zámek Radíč - zámek rytířů a princezen.

Rodinný výlet s dětmi na barokní zámek Radíč můžete obohatit návštěvou komnaty plné zbrojí a zbraní. Pozor, vypadají jako opravdové, železné a těžké, ale ve skutečnosti jsou ze dřeva a lepenky. Unese je každý malý rytíř.
Jistě znáte zbrojnice plné nádherných exponátů na které se nesmí sahat… v naší dětské zbrojnici tomu bude přesně naopak.

Dřevěné halapartny si můžete vyndat ze stojanů, dřevěné meče a štíty sundat z držáků, vyzkoušet si rytířskou helmu z lepenky, nebo se kompletně obléci jako rytíř.

Vstupné do Dětské zbrojnice zámku Radíč stojí 30,- Kč/os. a po prohlídce tu může strávit Vaše rodina příjemně celou půlhodinu.

Návštěva zbrojnice je atraktivní především pro chlapce. Ale na malé princezny myslíme také. V těsném sousedství zbrojnice je Budoár pro princeznu, kde si Vaše holčička může vyzkoušet šaty pro princeznu inspirované druhým rokokem a také všechny paruky, krinolíny, korunky pro princezny, vějíře, klobouky a jiné veledůležité doplňky.

No a možná oblékneme i maminku.

Na zámku Radíč to sluší každému - princeznám i rytířům.

Věříme, že přesně takový rodinný výlet na zámek Radíč Vaše děti ocení a budete se k nám rádi vracet. Právě pro Vás, tedy rodiny s dětmi, totiž v průběhu celého roku připravujeme také různé kulturní a společenské programy, která Vás baví. Viz Kalendář akcí.

Určitě si od nás odvezete nezapomenutelné fotky rytířů a princezen, silný zážitek z výletu a třeba i některou součást zbroje, které jsou zde v prodeji.

Kontakt

Zámek Radíč
Radíč č.p. 1, 264 01 Radíč

Tel.: +420 777 799 877

mapa

 

Otevírací doba

Duben, květen, červen, září, říjen:

SOBOTA, NEDĚLE
10:00 - 17:00 hod

Červenec, srpen: út+st+čt+pá+so+ne
10,00-17,00 hod

Skupinové výlety nad 15 osob objednáváme i mimo otevírací dobu.

 

Nepřehlédněte

Aktuality

15.8.2018

Omezení provozní doby 18.8.. 25.8.2018

Uzavření zámku pro veřejnost. Omlouváme se všem návštěvníkům ve dnech 18.8. a 25.8. v důvodu pořádání svatby je zámek uzavřen. Ve dnech 19.8. a 26.8. bude první prohlídka zámku od 11 hodin. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu. Chateau Radíč


Rádio Impuls

Poznej české památky