Cafe-bar | svatba na zámku

Zámek Radíč Vás hned u vchodu přivítá příjemnou vůní kávy, která se line z Cafe-baru umístěném přímo u vstupu do zámku. Můžete zde ochutnat kávu ne jen tak ledajakou. Vaříme kávové speciality z čerstvě pražené bio Kávy3Vůní od Biopekárny Zemanka, jenž má základ ve 3 nejkvalitnějších 100% Arabica bio káv. Voňavou kávu můžete doplnit některým z užasných bombonů s belgické čokolády nebo ochutnat svatební koláčky osečanské hraběnky. V Cafe-baru zámku Radíč si určitě pochutnáte. Můžete si místo k sezení vybrat v arkádovém nádvoří, před zámkem či si objevit svůj zamilovaný koutek kdekoliv jinde v zámecké zahradě v podzámčí. A zatímco se Vaše děti výborně baví na dětském hřišti, vy si v klidu vychutnáte svou voňavou kávu. V případě deštivého počasí se Arkádové nádvoří proměňuje v kavárnu s posezením. Máte-li rádi piknik v trávě, rádi Vám v cafe-baru zapůjčíme deku.

V Cafe-baru se rovněž prodávají vstupenky na zážitkové prohlídky zámku či jiné kulturní a společenské akce a usměvavá obsluha Vám poskytne všechny informace, které o zámku Radíč a jeho nabídce potřebujete vědět. Poradíme Vám také s výběrem nejbližších restaurací či tipy na další výlety od nás do okolí.

Třešničkou na našem „dortu“ je stará francouzská Almara, jež je umístěna přímo naproti Cafe-baru. V minulosti uchovávala šaty jedné dámy, dnes slouží jako boutique dárků ze zámku Radíč. Podporujeme hand-made tvorbu s romantickým designem venkova. Letos se těšíme na novou tvorbu místních umělců.  Viz Almara

Kontakt

Zámek Radíč
Radíč č.p. 1, 264 01 Radíč

Tel.: +420 777 799 877

mapa

 

Otevírací doba

Duben, květen, červen, září, říjen:

SOBOTA, NEDĚLE
10:00 - 17:00 hod

Červenec, srpen: út+st+čt+pá+so+ne
10,00-17,00 hod

Skupinové výlety nad 15 osob objednáváme i mimo otevírací dobu.

 

Nepřehlédněte